Muzułmanie "gotowi" na LGBT [WIDEO]. W ostrych słowach zapowiadają walkę z homoseksualistami

Tuba propagandowa Bractwa Muzułmańskiego - turecka Watan TV wyemitowała niedawno program poświęcony w całości ideologii LGBT. Obecna na wizji prowadząca bez ogródek opowiadała o tym jak z gejami i lesbijkami walczyć mają zamiar muzułmanie. Fakt, że ich populacja w Europie rośnie z roku na rok, może okazać się strzałem w stopę broniących polityki otwartych ramion zwolenników poprawności politycznej.

Audycję przetłumaczyli członkowie Media Research Institute. W trakcie programu odziana w hidżab prowadząca - Hala Samir przez ponad minutę odnosiła się do słów proroka Mahometa i zachęcała do przemocy wobec osób o innych niż heteroseksualne upodobaniach. Osoby LGBT arabska prezenterka nazwała sodomitami i otwarcie nakłaniała publiczność do linczów i samosądów.

 - "Jeśli spotkasz człowieka zaangażowanego w akt homoseksualny, konieczne jest zabicie obydwu sodomitów […] Nie zaczynaj dochodzić, który jest aktywny, a który bierny. Zabij ich obu […]” – brzmiał przekaz dochodzący z arabskich odbiorników.

Według pracownicy telewizji, Mahomet twierdził, że ludzie o innej orientacji seksualnej powinni być kamieniowani i paleni żywcem, gdyż ich styl życia jest niezgodny z zasadami Koranu i wolą Allaha. Monolog muzułmanki nie pominął kwestii homoseksualnych kobiet, które zgodnie z wydźwiękiem programu i zasadami islamu również powinny być karane śmiercią.

Lewicowi politycy, media oraz aktywiści agitują opinię publiczną narzucając jej dwa sprzeczne ze sobą poglądy równocześnie. Z jednej strony wymagają od nas tolerancji wobec osób homoseksualnych i stawania w obronie ich praw, z drugiej zaś nie widzą problemu w tym, że Europa zalewana jest ludźmi o myśleniu tożsamym z tym zaprezentowanym przez prowadzącą program muzułmankę.

Źródło

Źródło

SKOMENTUJ

5-1 =