Awantura o "Margot". Ledwo Michał Sz. wyszedł z aresztu, a już obraża Polaków i dzieli społeczeństwo

Przedwczoraj na profilu Patryka Jakiego udostępniono fotografię wcześniej zamieszczoną w mediach społecznościowych przez Michała Sz. znanego jako „Margot”. Aktywistka LGBT znów szokuje i po raz kolejny nie szczędząc wulgaryzmów obraża Polaków. Atakuje także Ministra Sprawiedliwości. Po publikacji postu pojawiło się wiele skrajnych opinii oraz kolejne obrazoburcze grafiki. 

Na zdjęciu widać „Margot” wystawiającą środkowy palec i trzymającą w rękach scrabble z wersami ułożonymi na kształt słynnej wypowiedzi Zbigniewa Stonogi do Ministra Ziobry:

-„Polsko ty Hó..., przestań mi Margot prześladować”- wybrzmiewa z ułożonych na planszy liter.

Pod postem widnieje podpis bezpośrednio odnoszący się do szefa Ministerstwa Sprawiedliwości.

-„Jest nowy przekaz bohatera „postępowej Polski” , inteligencji, celebrytów. To cytuję: „POLSKA TY HÓJU” . Wpisuje się we wcześniejszy manifest „rozje..ć państwo prawa. Czas na kolejne listy popracia UE, ONZ, artystów, wielkich miast”- skomentował sprawę Patryk Jaki. 

Niepochlebnie na temat poczynań "Margot" wypowiedziała się także jedna z dziennikarek Polsat News - Agnieszka Gozdyra. Kobieta stwierdziła wprost, że poczynania kontrowersyjnego i wulgarnego aktywisty szkodzą całej społeczności LGBT oraz godzą w feministyczne ideały. 

W związku z niepoprawnym politycznie komentarzem na pracownicę jednej z największych telewizji w Polsce wylała się fala lewackiego hejtu. Dziennikarka przyznaje, że obrońcy Michała Sz. posuwają się również do gróźb. Członkowie tęczowej społeczności zarzucają jej "transfobię" oraz "misgenderyzację", czyli celowe używanie zaimków męskich w stosunku do uważającego się za kobietę Michała.

Gozdyrę poparła Monika Jaruzelska, która udostępniając post wraz z linkiem do zbiórki na chore dziecko, zaapelowała o rezygnacje ze wsparcia finansowego dla akcji "Margot" na rzecz wpłat dla osób realnie potrzebujących. Obie kobiety zgodnie stwierdziły, że chore dziecko zdecydowanie bardziej zasługuje na pomoc niż "agresywny 24-latek". 

W podobnym tonie o wyczynach kontrowersyjnego aktywisty "STOPBzdurom" wypowiadali się także niektórzy z członków środowiska LGBT. Kampanie przeciwko tęczowej przemocy, rozpoczął również znany z lewicowych poglądów Tomasz Lis.

-"Mam za sobą rozmowy z ludźmi LGBT przerażonymi wizją tego , że będą utożsamiani z Margot, za sprawą której wielu pomyśli, że są jakimiś niezrównoważonymi dziwadłami"  - napisał dziennikarz na Twitterze.

Po tym jak kontrowersyjny post pojawił się w sieci, fotografia "Margot" doczekała się modyfikacji godzącej w uczucia religijne katolików. Na sprofanowany przez aktywistów wizerunek Matki Boskiej niemal natychmiast zareagował warszawski radny Jan Strzerzek. Urzędnik zgłosił sprawę do prokuratury.

 

Źródło

Źródło

Źródło

SKOMENTUJ

6-1 =