Trzaskowski i jego wpis sprzed 5 lat kontra rzeczywistość

Duda kontra Trzaskowski. Kandydaci na prezydenta (a przede wszystkim ich zwolennicy) robią wszystko, aby w oczach wyborców pogrążyć przeciwnika.  W tym przypadku, Rafałowi Trzaskowskiemu wcale nie pomógł wpis sprzed 5 lat. Odgrzebany na Twitterze, zyskał drugie życie. 

"Obniżenie wieku emerytalnego, 500 zl na dziecko, kwota wolna, darmowe leki wszystko w 100 dni = katastrofa budżetowa", brzmi wpis.

O przypomnienie zadbał Piotr Müller, rzecznik rządu, nie szczędząc przy tym złośliwości: "Właśnie dlatego apel do @trzaskowski_ o przedyskutowanie najpierw swojego "programu" z samym sobą. Potem ustalenie jednej wersji. Choć oczywiście nie sposób wierzyć osobie, która tak radykalnie zmienia zdanie".

Kandydat KO obiecuje przecież, że nie będzie dążył ani do ponownego podwyższenia wieku emerytalnego ani do cofnięcia programu 500+. Pytanie tylko, czy dokładnie to przemyślał, biorąc pod uwagę fakt, że całkiem niedawno przekonywał, iż reformy wprowadzane przez PiS doprowadzą nasz kraj do katastrofy budżetowej...

Stary wpis Trzaskowskiego zyskał "drugie życie"...

Źródło

SKOMENTUJ

4+5 =