Hit sieci! Polityk dzięki maseczce udawał, że perfekcyjnie zna język angielski

W trakcie prezentacji Walencji do Europejskiej Stolicy Innowacji 2020 doszło do ciekawej sytuacji.

Carlos Galiana, minister innowacji w rządzie wspólnoty autonomicznej Walencji chcąc udać, że bezbłędnie posługuje się językiem angielskim, przed kamerą wystąpił w maseczce. Udawał, że przemawia w obcym języku, gdy tak naprawdę tylko gestykulował, a głos należał do innej osoby. 

Galiana, znający się na aktorstwie, uprawdopodobnił finałowy występ gestami, mimiką, a także widocznym przez maseczkę poruszaniem ust. Zerkał także w dokumenty, które miał przed sobą. 

Władze Walencji przyznały, że trzeba było skorzystać z takiej formy prezentacji, gdyż w etapie finałowym konkursu Komisja Europejska wymagała, aby burmistrz bądź regionalny minister innowacji wygłosił przemówienie właśnie w języku angielskim. 

Tak się złożyło, że minister Galiana nie znający języka angielskiego na odpowiednim poziomie, musiał zastąpić burmistrza

Dziennik internetowy "El Publico" tak podsumował występ: "Dzięki maseczce, wszystko poszło bardzo dobrze, tylko głos nie był jego".

Z kolei niektórzy internauci docenili tak przebiegły występ ministra: "Dajcie spokój, przecież to minister do spraw innowacji i trzeba przyznać, że dokonuje innowacji".

Zdjęcie: Pexels

Źródło

SKOMENTUJ

7-1 =