Brutalnie pobita przez imigrantów Szwedka apeluje do premiera

To miał być sobotni wypad na miasto - bez trosk, kłopotów dnia codziennego i dzieci. Dla 24-letniej Rebeccy Anderson i jej siostry skończył się on jednak tragicznie. Kobiety został brutalnie pobite przez gang imigrantów, grasujący w Uppsali.

Zeszły weekend zapowiadał się dla Rebeccy oraz jej towarzyszy naprawdę dobrze. Wraz z mężem wynajęli opiekunkę do dziecka, aby z siostrą kobiety oraz jej partnerem spędzić miło czas w restauracji. Na miejscu śmiali się, jedli i grali w Shuffleboard. Wieczór chylił się ku końcowi, dlatego kobiety oraz ich towarzysze życia postanowili wrócić do domu. W trakcie spaceru sielanka zamieniła się w koszmar.

Najpierw kobiety zostały zaatakowane słownie, jeden z napotkanych na drodze imigrantów nazwał je „ciotkami”. Gdy spytały go dlaczego je wyzywa ten stał się agresywny.

-Pamiętam uderzenia i kopnięcia przeciwko mnie i głowie mojej siostry”.

Idący kilka metrów za kobietami mężowie podbiegli, aby udzielić im pomocy i obezwładnić niebezpiecznego mężczyznę. Wtedy obok nich zatrzymał się samochód, z którego wyskoczyło 4 znajomych agresora. Oni także włączyli się bójkę i zaczęli katować zarówno napadnięte wcześniej kobiety jak i ich mężów.

Szwedzi zostali uratowani przez członków firmy ochroniarskiej pracującej w okolicy, którzy wyszli im z pomocą i spłoszyli napastników. Świadkowie zdarzenia oraz sami poszkodowani opisywali pozostałych uczestników bójki jako pochodzących z Bliskiego Wschodu. Do tej pory policja zatrzymała trzech imigrantów podejrzanych o udział w napaści. Mąż kobiety miał otrzymać od funkcjonariuszy informację o tym, że  „mieli szczęście, ze nikt z nich nie został dźgnięty, ponieważ mężczyźni byli uzbrojeni”.

Ofiara napaści całe zdarzenie opisała w mediach społecznościowych, udostępniła także zdjęcia będące dowodem brutalnego pobicia. Pod postem widniał też apel: „Proszę, udostępnij [mój post], więc może dotrze on do Löfven, jak bezpieczna jest Szwecja”.

Źródło

SKOMENTUJ

2+9 =
Smieszek 30.07.2020 Refugees welcome! Chcieli mają bardzo dobrze niech imigranci skończą z lewactwem UE! Do boju uchodźcy ????
Mario 26.07.2020 Ciekawe na kogo poszkodowani głosowali, czy może na swedzką wersję ko?
Mariusz Gajusz 25.07.2020 Przecież Szwecja jest bardzo bezpieczna ????????????????????